fbpx
Close

Solskjaer tohutust ebaõnnest: kõik, mis võimalik, läks avapoolajal nihu (uuendatud info Rashfordi vigastuse kohta)

Avatar

Marcus Rashford. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi ja Liverpooli vastasseisu oodati pikisilmi ning mängueelsed analüüsid, nostalgilised videod ja ennustused ei vastanud tegelikkusele. Mängus löödi null väravat ning pooltunniks olid mõlemad tiimid teinud kokku kolm sunnitud vahetust. Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer jäi sootuks taktikaliste käikudeta, kui enne poolajapausi pidi ta tegema ka oma kolmanda sunnitud vahetuse, mil vigastada sai äsja terve(ma)ks saanud ning vahetusest sekkunud Jesse Lingard.

“Kõik, mis võimalik, läks avapoolajal valesti. Meil oli neli vigastust ning pidime Marcus Rashfordi platsile jätma. Tõotas tulla raske pärastlõuna,” nentis norralane. “Ma ei mäleta aga, et Liverpoolil olnuks erilisi võimalusi. Kuigi nad valdasid palli, siis ma ei mäleta, et David de Gea pidanuks mõne tõrje tegema. Scott McTominay oli suurepärane. Kui nad vajavad väravat ning vahetusmeeste pingile saadetakse Mohamed Salah, siis tead, et Luke Shaw on mänginud hea mängu,” kiitis ta vapraid hoolealuseid.

Solskjaer avaldas ka, et Rashfordi hüppeliiges ei saa kolmapäeval toimuvaks Crystal Palace’i mänguks korda ning tema kaasalöömine oleks tõeline üllatus.

scroll to top