fbpx
Close

Kloppi meelest võtsid Unitedi vigastused neilt võiduvõimaluse

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: AFP/Scanpix

Liverpool sai juba mängu eel ühe kingituse, kui selgus, et Manchester Unitedi kaitsev poolkaitsja Nemanja Matic kaasa ei tee. Avapoolajal tuli kingitusi veel kolm tükki, kui Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer oli sunnitud välja vahetama Juan Mata, Jesse Lingardi ja Ander Herrera, kes kõik vigastuse küüsi langedes otse riietusruumi lonkisid.

Kõigest hoolimata ei suutnud Liverpool enda paremust maksma panna ning pooltunni mängimise järel tegi endale liiga nende tipuründaja Roberto Firmino, kes lahkus Old Traffordilt karkudel. “Täna oli see päev, kus United oli võidetav ning sellistel hetkedel tuleb neid võita. Meie seda ei teinud,” tunnistas sakslane Sky Sportsile.

“Mäng oli intensiivne, aga hetkeseisuga võitis United punkti ja me kaotasime kaks. Oli veider mäng – me alustasime tõeliselt hästi, täpselt nii nagu tahtsime alustada. Siis aga hakkasid vigastuspausid ning see ilmselget rikkus meie rütmi. Siis tuli Bobby vigastus ja see oli tõeline katastroof,” kurvastas sakslane.

“Kaotasime rütmi ja ei saanudki seda tagasi. Me mängisime, neil olid standardolukorrad, mitte päris kontrarünnakud ning see oli mäng, kus tipphetki eriti ei olnud. Lõpuks mängis United täiesti uue keskvälja ja ründeliiniga,” jäi mulje, et see oli ‘Pooli mittevõidu üheks põhjuseks.

scroll to top