fbpx
Close

Solskjaer: loodame jaanuaris kedagi laenule tuua

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer avaldas, et talvise üleminekuakna plaanide sekka kuulub kindlasti koosseisu tugevdamine, aga kui viimastel nädalatel on räägitud konkreetselt ostmisest, siis norralase sõnul sihitakse pigem laenulepinguid.

Klubil on käsil viimase 30 aasta kõige kehvem hooaja algus, kui 12 vooru järel ollakse liigatabelis 16 punktiga kümnendal kohal. Võrdluseks on liider Liverpool kogunud 13 vooruga juba 37 punkti. Järgmise mängu peab United pühapäeval Sheffield Unitedi vastu ning Solskjaer kinnitas, et jaanuaris on uusi mängijaid oodata.

“Küsimus pole rahas summas X. Mängijate ostmine tähendab seda, et me arvame, et nad on klubi jaoks pikemas perspektiivis kasulikud ja mitte ainult kolm või neli kuud. Tõenäoliselt pole sellised mängijad saadaval, sest jaanuaris on asjad nii, et paljud klubid ei müü oma mängijaid, keda tahavad jätta. Võib-olla üks-kaks saaksid olla laenutehingud, aga see pole raha teema, vaid küsimus on meeskonna aitamises. Aga saame mängijaid tagasi. Vaatame ringi, mis variandid on meie jaoks saadaval,” rääkis Solskjaer Unitedi kodulehe vahendusel.

scroll to top