Emery: näitasime 20 minutit hooaja parimat mängu, kuid fännidel on õigus olla pahased

Unai Emery. Foto: AFP/Scanpix

Londoni Arsenali peatreener Unai Emery sõnas pärast laupäevast pettumustvalmistavat 2:2 esitust Southamptoni vastu, et kuigi kohati näidati ilusat jalgpalli ja päästeti viigipunkt, siis sellest ei piisa.

Arsenal on nüüdseks viis Premier League’i matši järjest võiduta olnud ja tabelis leiavad nad end 18 punktiga kaheksandalt kohalt, millega jäädakse Meistrite liiga positsioonist kaheksa punkti kaugusele. Southamptoni vastu jäädi kahel korral kaotusseisu ning võistkonna avavärava löönud prantslasest ründaja Alexandre Lacazette kerkis kuuendal üleminutil samuti kangelaseks, kes võõrustajatele punkti aitas tuua. Seejuures polnud Kahuritel ka mõnevõrra õnne, kui teise poolaja alguses oli latti tabanud Nicolas Pepe.

“Mõistan, kuidas poolehoidjad meeskonda ja minusse suhtuvad. Töötan nende nimel kõvasti, et tulla tagasi ja teha hea esitus, kus kasutame oma kvaliteeti näitamaks, et suudame paremini tegutseda. Täna (eile – toim.) nad (fännid) aitasid meid, kuid me ei vastanud nende ootustele võitlustahte osas. Mu ülesanne on analüüsida ja leida lahendusi. Peame enesekindluse taastama. Üks hea tulemus annaks selle enesekindluse, et saavutada soovitud mängupilt. Teise poolaja alguses olid meie hooaja parimad 20 minutit, aga nemad lõid värava, kui me olime võib-olla paremad. Viigistasime viimasel hetkel, aga sellest ei piisa,” vahendab Sky Sports Emery öeldut.