Manchester United tuli seitsme minutiga kindlast kaotusseisust välja, aga libastus üleminutitel lõplikult

Inglismaa kõrgliiga 13. voorus peeti pühapäeval ära üks mäng, milles Sheffield United võõrustas Manchester Unitedit. Tugeva alguse teinud Sheffield andis küll eduseisu käest, aga suutis siiski lõpus punkti päästa.

Kodumeeskond asus 19. minutil juhtima, kui paremal äärel ei saanud kaitsetööga hakkama Phil Jones ning jätkuolukorras toimetas Sheffield palli värava alla, kust sai John Fleck tabamuse kirja. 52. minutil kasvatas Lys Mousset eduseisu kahele, kuid United polnud alla andnud.

19-aastase kaitsja Brandon Williamsini jõudis 72. minutil tsenderdusest trahvikasti pall ning noor inglane tegi seisuks 1:3. Vaid viis minutit hiljem leidis Marcus Rashford karistusalas üles Mason Greenwoodi ning vahe oli minimaalne. Loetud hetked hiljem oli Rashford juba ise tähelepanu keskpunktis, kui vasakult äärelt tulnud Daniel James leidis tiimi esiründaja penaltipunkti lähistel üles ning United juhtis 3:2! Lõppsõna jäi aga Sheffieldile: Callum Robinson suutis õnnega pooleks suunata esimesel üleminutil palli värava alla Oliver McBurnie’le ning kuigi David De Gea sai loetud meetritel veel pallile näpud vahele, maandus mänguvahend ikkagi väravas ja lõppskooriks kujunes 3:3.

Sheffield jätkab liigatabelis seitsmendal kohal 18 punktiga. United asub üheksandal positsioonil 17 punktiga.