fbpx
Close

“Sõdalane Vidal toob Barcelonasse energiat”

Avatar

Andre Gomes (paremal). Foto: Reuters/Scanpix

Barcelona peatreener Ernesto Valverde rõõmustas oma värskeima ostu, Arturo Vidali üle ja tundis, et energiline tšiililane annab klubile palju juurde.

31-aastane Vidal lõi särama Leverkusenis, püüdes Juventuse pilku ning seejärel moodustas ta koos Claudio Marchisio, Andrea Pirlo ja Paul Pogbaga ühe domineerivaima keskvälja, mis viimasel ajal Serie A’s mänginud. Seejärel Bayern Münchenisse siirdunud mängumees on ülimalt lähedal Barcelonaga liitumisele, vaid meditsiiniline kontroll on veel ees seismas. Barcelona maksab mängija eest 20 miljonit eurot.

“Ma näen temas mängijat, kes toob meie keskväljale energilisust juurde. Ta on suurte mängude mees ja tal on väga palju kogemust. Väljakul olles teeb ta end kuuldavaks ning kehtestab oma kohta keskväljal. Usun, et ta on meile väga heaks ostuks,” ütles Valverde mängueelsel pressikonverentsil.

Paljud näevad Vidali kui Paulinho otsest asendust, kuid tšiililane on omadustelt ja tasemelt pigem klass kõrgem mängumees. “Nagu Paulinho, ta on veidi teistsugusem kui me ülejäänud tiim ning usun, et ta kohaneb kenasti. Ta on meie sõdalane. Meie tiimis on ruumi väga erinevatele mängijatele,” selgitas peatreener.

Kas Barcelona teeb veel oste? Valverde vihjas, et võimaluse korral tehakse sobivaid täiendusi, kuid ei kinnitanud ega lükanud ühtki käiku ümber.

scroll to top