fbpx
Close

Courtois’ agent kinnitas: mängija tahab Hispaaniasse minna

Avatar

Foto: AP/Scanpix

Iga päevaga näib aina kindlamana Chelsea esikiipri Thibaut Courtois’ lahkumine Inglismaalt. Chelsea on nõus temast vabanema, kuid ainult siis, kui otsene asendus belglasele on leitud. Mängija agent kinnitas, et puurivaht tahab minna tagasi oma pere juurde, kes elab siiani Madridis.

Courtois mängis enne Chelseat just Hispaanias, Atletico Madridis ja tema pere on siiani seal. See on belglase hinge juba mõnda aega närinud ja nüüd on võetud vastu otsus, et sel suvel tuleb minna. Mängija agent Christophe Henrotay palus klubil oma esikiipri otsust mõista. “Thibaut on klubile selgeks teinud, et parim käik tema jaoks oleks liitumine Real Madridiga. Tema jaoks on see suur ja tähtis otsus, sest ta soovib oma perega rohkem koos olla,” selgitas agent Sky Sportsile.

Chelsea peatreener Maurizio Sarri ei hakanud miskit kinnitama ega ümber lükkama. “Hetkel on ta Chelsea väravavaht, ma ei tea, mis temast saab. Sõltub nii klubist kui temast, kuid loodan, et ta ei jäta Chelseat.” Agent kinnitas ka, et asi pole rahasummas. “Oleme kuulnud, et asi on pelgalt rahas ja on tõenäoline, et ta saaks mujal suuremat palka. Aga ta on juba mõne parema pakkumise tagasi lükanud selleks, et võimalusel oma perega koos olla.”

scroll to top