fbpx
Close

Vutiekspert: Coutinho pole oma hinnasildi vääriliselt mänginud

Avatar

Philippe Coutinho ja Lionel Messi. Foto: AFP/Scanpix

120 miljoni euro eest Liverpoolist Barcelonasse liikunud ründav poolkaitsja Coutinho pole oma hinnasilti veel õigustanud, leidis Sky Sportsi Hispaania jalgpalli ekspert Terry Gibson.

Liigas kaotuseta püsiva Barcelona eest on jaanuarikuus klubiga liitunud Coutinho teinud 13 mängu ja skoorinud kolm korda ning andnud kaks väravasöötu. Brasiillane on vaid mõned korrad näidanud oma tõelist taset, mille eest Barcelona röögatu numbri välja käis.

“Pean tunnistama, et ma loodan ja eeldan näha seda tõelist Coutinhot. Tean, et ta alles harjub uue kultuuri ja klubiga, kuid ta liitus Barcelonaga kui valmisprodukt, mitte noor talent, kellest võib miskit suurt tulla, nagu suvel ostetud Ousmane Dembele,” ütles Gibson La Liga podcastis.

“Vaatasin ta mängu Sevilla vastu ning tiim kohe sai teise hingamise, kui Lionel Messi väljakule tuli. Tean, et pole aus võrrelda Coutinhot ja Messit, kuid siiski ei suutnud brasiillane anda piisavalt väärikat panust oma tiimi. Mida aeg edasi, seda rohkem ta pidanuks vastaseid survestama ja ohtlikke olukordi looma, ent ta hoopis tegi vastupidi,” lisas inglane.

“Peaksime ootama Coutinhost rohkem, kui ta hetkel näitab. Mingit sisseelamisperioodi ei tohiks olla, kui mängija eest nii palju välja käiakse: keegi ei maksa valmisprodukti eest nii palju ja siis eelda, et tal läheb vormi leidmiseks aega. Jah, mäng Sevilla vastu oli küll raske, kuid arvan, et ta pidanuks paremini mängima,” võttis ekspert asja kokku.

scroll to top