fbpx
Close

Suvine treeneritrall võtab hoogu: ka Dortmund otsib uut lootsi

Avatar

Foto: Imago/Team 2/Scanpix

Borussia Dortmundil pole käsil just ilusaimad ajad – suvel lahkus peatreeneritoolilt Thomas Tuchel, kes ei saanud juhtkonnaga väga läbi; seejärel toodi Amsterdami Ajaxi Euroopa liiga finaali viinud Peter Bosz, kes küll alustas hästi, ent kelle käe all langeti Meistrite liiga alagrupiturniirilt ja näidati Bundesligas kahvatuid esitusi.

Seejärel saadeti Bosz klubist minema ja asemele tuli Kölni peatreener Peter Stöger. Stögeri käe all hakkasid tulemused paranema ja räägiti ka lepingu pikendamisest, kuid masendav 0:6 kaotus vihavaenlasele Bayern Münchenile oli suur tilk tõrva meepotti ja Dortmundi juhtkond ei kavatse seda aktsepteerida.

“Aprillikuu jooksul tuleb juhtkonna poolt otsus minu jätkamise kohta. Hetkel on raske öelda, mis saab, kuid loogiliselt võttes on minu lahkumine kindel. See oleks kõigile parim lahendus,” sõnas löödud Stöger Bildile.

Dortmund on pilgu peale pannud Nice’i peatreenerile Lucien Favrele, keda juba läinud hooajal püüti Bundesligasse meelitada. Mönchengladbach tegi Prantsusmaa klubile pakkumise, ent kuurortlinna klubi juhtkond keeldus mehest loobumast.

Üks on kindel: suvel tuleb treeneritemaailmas võimas üleminekutrall, sest mitmed suurklubid, eesotsas Chelsea, Arsenali, PSG, Dortmundi ja Bayerniga hakkavad endale uusi treenereid otsima.

scroll to top