fbpx
Close

Silmakirjalikkus? Pep Guardiola peab City ründajat legendiks, kuigi ise tegelikult teda ei salli?

Avatar

Pep Guardiola. Foto: AFP/Scanpix

Manchester City ründejõuna juba mitmeid ja mitmeid aastaid kõiki Premier League’i kaitsjaid ning kiipreid hirmutanud argentiinlane Sergio Agüero on ka peatreeneri Pep Guardiola käe all näidanud, et tema vorm ja hoog ei kao mitte kuhugi.

Pepi tulekuga on õhus olnud mitmeid intsidente, kus juhendaja ning ründetuusa omavaheline läbisaamine on seatud kahtluse alla. Hispaanlane aga süüdistab selles kõiges meediat.

“Meedia on need lahkhelid tekitanud ning ma mõistan neid, sest vahel ta ei saanud mängu ja siis inimesed uurisid, mille asi. Mängija aga ise teab, miks ta pingile jäi. Vahel oli põhjuseks taktika või nõudsin temalt rohkem, aga see on minu töö – ma pean oma palluritelt nõudma ainult parimat,” selgitas Pep.

Katalaan kiidab Agüerot taevani. “Olen õnnelik, sest Sergio pole aastatega karvavõrdki muutunud, ta on ikka veel seesama imeline inimene. Ta on mees, kellega saan rääkida, teeb nalja ning tal on väga suur süda. Mulle meeldib töötada koos toredate inimestega ja Sergio on üks toredaimatest mängijatest, kellega olen koos töötanud,” avalikustas Guardiola Sky Sportsile.

Lisaks kõigele on Agüero ka legend. “Ta skooris selle klubi ajaloo tähtsaima värava (QPR-i vastu, mis tõi Cityle kauaoodatud Premier League’i tiitli – toim.). Isegi, kui me võidame sel hooajal kõik karikad, siis City kõige imelisem hetk oli ikkagi see mäng Roberto Mancini käe all. See on selle klubi kõige tähtsam hetk,” meenutas ta 2011/12 hooaja viimast liigamängu.

scroll to top