fbpx
Close

De Bruyne vigastuserohkest hooajast: mul on tunne, et olen teistest kaks korda rohkem vaeva näinud

Avatar

Pep Guardiola ja Kevin de Bruyne. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester City keskväljamootori Kevin de Bruyne’i jaoks on tänavune hooaeg kulgenud üle kivide ja kändude, jäädes kahel korral vigastuse tõttu pikaks ajaks palliplatsilt eemale. Lõpuks aga tundub, et belglane on taas end põhitiimi mänginud ja suudab tiimi keerulisel ajal aidata.

Kaks põlvevigastust ning üks lihaseprobleem tähendab, et reaalset jalgpalli saab ta heal tasemel mängida alles aprillikuus, kuid pallur ise tunneb, et ta pole siiani sajaprotsendilises vormis. “Ma ei tea, mis seisus ma täpselt küll olen, aga mind ausalt öeldes ei huvita ka,” ütles poolkaitsja Sky Sportsile.

“Praegu on otsustav periood ning pean tegema kõik, mis vajalik, et võidud koju tuua. Kui see tähendab, et mängingi veel  viis või kümme mängu, siis ma võtan kõik minutid avasüli vastu. Vahel tunnen, et see hooaeg on kestnud kaks korda kauem kui teiste mängijate oma, sest iga kord pead tegema kaks korda rohkem tööd ning pole ühtki vaba päeva, sest pead taastumise nimel vaeva nägema,” kirjeldas de Bruyne oma hooaega.

“Lõppude lõpuks on see kurnavam kui mängumine. Enamik ajast oled üksi, aga mis sul ikka üle jääb. Tegin selle kõik läbi ja olen õnnelik, et olen platsil tagasi.”

scroll to top