fbpx
Close

Sevilla spordidirektor: Isco tahab Realist lahkuda, aga meie teda ei vaja

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Hispaania kõrgliigaklubi Sevilla spordidirektor Monchi teadis Estadio Deportivo vahendusel antud intervjuus öelda, et 2013. aastast Madridi Realis palliv poolkaitsja Isco tahab sealt lahkuda.

28-aastase Isco karjäär Realis on takerdunud Zinedine Zidane’i peatreeneriks tulekuga. Hispaania koondislane on käimasoleval hooajal erinevate sarjade peale vaid 15 mängus kaasa löönud, millest neljas alustanud algkoosseisus. Kokku on Zidane talle sellel hooajal usaldanud 497 mänguminutit. Kui juba varasemalt on jutte olnud Isco klubivahetusest, siis selle aasta jaanuaris seostati teda Londoni Arsenali laenule minekuga, millest lõpuks siiski asja ei saanud ja Arsenal tõi hoopis Isco klubikaaslase Martin Ödegaardi laenule.

Monchi kinnitas nüüd, et Sevilla presidendi Jose Castroga tuli Isco teema jutuks, kuid suuremaks huviks seda nimetada ei saa. “Vestlus kestis umbes 15-20 sekundit. Need on uudised, mis on avalikuks tulnud. Ta küsis minult seda ja vastasin eitavalt. See oli kogu Isco huvi. Me ei ela keldris ja ei loe asju, aga räägin klubi presidendi või asepresidendiga igapäevaselt ning on asju, mis kerkivad esile ja mille peale president küsib, kas see vastab tõele. Ma ütlen: “Jah, jah, ma pole sulle veel rääkinud.” Aga see pole sama teema, mis Iscoga,” ütles 52-aastane Monchi.

“Tegemist on kuulujutuga, loogilise kuulujutuga, sest ta tahab lahkuda ja siin on treener, kellega on ta varasemalt kõrgel tasemel koostööd teinud (Sevilla peatreener Julen Lopetegui oli 2018. aastal lühikest aega Reali juhendaja ja 2016-2018 perioodil ka Hispaania koondise eesotsas – toim.), aga hetkel pole millestki rääkida. Mingeid liikumisi pole. Õnneks on sellel positsioonil meil väga huvitavaid mängijaid. See on üks nendest positsioonidest väljakul, mille suhtes saame olla rahulikud. Nendel positsioonidel, kus Isco saaks mängida, on meil siin mängijaid, kes suudavad meie eest häid esitusi teha.”

scroll to top