fbpx
Close

Scholes: Özil võiks Manchester Unitediga liituda!

Avatar

Mesut Özil. Foto: AFP/Scanpix

Legendaarne Manchester Unitedi mängumees Paul Scholes arvas, et tema endise koduklubi murekohtade lahendus võib peituda Londoni Arsenali mängumehes Mesut Özilis.

Punaste Kuradite hooaeg on kulgenud läbi raskuste, kui Premier League’is paiknetakse kümne punktiga alles 14. kohal. Neljapäeval suudeti küll Euroopa liigas võõrsil 1:0 alistada Belgradi Partizan, aga Scholes nägi ka selles võidus palju probleeme, tuues näiteks välja, et Unitedi mehed oleksid justkui omavahel võõrad. Endine poolkaitsja viskas õhku huvitava mõtte, et järsku prooviks klubi Arsenalist ära tuua Mesut Özili, kes viimastel hooaegadel pole seal just millegi erilisega silma paistnud. Samas on Arsenali peatreener Unai Emery kinnitanud, et Öziliga arvestatakse ja sakslasest poolkaitsja rääkis ka ise hiljuti, et ei plaani sealt lahkuda.

“Manchester United suudaks midagi teha kellegagi, nagu seda on Mesut Özil, kes on võimeline meeskonna ühtseks liitmaa. Ta on oma karjääri jooksul näidanud, et temas on suurepärane kvaliteet. Ma ei oska täpselt öelda, ta võib olla lühiajaline vastus Unitedi muredele. Usun, et kokkuvõttes saab see olema täielikult tema enda otsus. Ma ei näe, et see üleminek võiks toimuda, kuid arvan, et ta on seda tüüpi mängija, kellega United suudaks lähiajal midagi saavutada,” rääkis 44-aastane Scholes BT Sportile.

scroll to top