fbpx
Close

Scholes: mu sulgpallitrofee on hinnalisem kui Liverpooli klubide MM-karikas

Avatar

Paul Scholes. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi ja Liverpooli rivaliteet ei kao jalgpallimaailmast ilmselt kunagi ning taas on üks osapool teist veidi torkimas, kui Unitedi legendaarne mängumees Paul Scholes peab Liverpooli võidetud FIFA klubide MM-karikat tühiseks võrreldes tema hobikorras võidetud sulgpallitrofeega.

“Sa tahad küll selle (klubide MM-tiitli) korra võita, aga ma ei arva, et see oli midagi sellist, mille võitmise pärast olime meeleheitel. Isegi nüüd, kui keegi küsiks “Milliseid trofeesid aastate jooksul võitsid?”, siis ei ma ei arva, et mainiksin klubide MM-i. Ma ei tee nalja! Aga teate ju, et see on nagu iga teise asjaga, mis aastate jooksul oma tähtsust kasvatab. Näib, et Liverpool nautis selle võitmist. Nad tähistasid ja tõenäoliselt ka räägivad sellest, sest miks mitte – kui me selle tiitli peale mängisime, siis polnud see nii oluline. Aga nüüd kui vaatad sellele tagasi, siis oled ilmselt üpris õnnelik, kuid tegemist pole millegagi, mida mängijana oma sihiks sead.

Scholesilt küsiti seejärel intervjuu pärliks osutunud küsimus: “Kumb on sulle hinnalisem, kas klubide MM-karikas või kohalikus sulgpalliklubis võidetud karikas?”. Scholes vastas kindlalt: “Minu sulgpallikarikas!”

scroll to top