fbpx
Close

Guardiola: Agüero on asendamatu

Avatar

Sergio Agüero koos Leroy Sanega väravat tähistamas. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Manchester City ühe võtmemängija, argentiinlasest ründaja Sergio Agüero leping lõpeb klubis 2021. aasta suvel ning kõigi eelduste kohaselt on ta lahkumas. Peatreeneri Pep Guardiola arvates pole võimalik Agüero lahkumise korral väärilist asendust leida või saab see äärmiselt keeruline olema.

“Ütleksin, et see saab olema üks mu raskemaid katsumusi, sest ta on asendamatu. Meil on Gabriel Jesusi näol olemas imeline ründaja ja võib-olla tuleb keegi veel, kui Agüero lahkub, aga ta on asendamatu. Ma arvan, et selle klubi kõige erilisem moment oli siis, kui Sergio lõi Queens Park Rangersi vastu värava ning aitas City esimese Premier League’i tiitlini. See hetk on palju parem kui neli tiitlit ühe hooajaga ja tema oli see tüüp. Pole lihtne leida kedagi temasuguse staatuse ja isiksusega, mida ta on jalgpallurikarjääri jooksul sellise alandlikkusega korda saatnud,” rääkis Guardiola Sky Sportsi vahendusel 31-aastase Agüero kohta, kes on City särgis jooksnud 355 mängus platsile ja löönud 244 väravat.

Kas Agüero võib siiski Citys jätkata? “Ma ei tea. Ta võib jääda. See sõltub tema füüsisest ja tahtmisest, aga ma ei rääkinud temaga ega tea tema kavatsusi. Varem või hiljem see juhtub, tema otsustab vaid kuna. Olen kindel, et klubi on selleks valmistunud, et leida talle vääriline asendaja, aga loomulikult see ei saa olema kerge. Mõnikord pean mina otsuseid langetama, aga enamikel juhtudel on mängijad need, kes seda teevad. Sellised mängijad, nagu Sergio, otsustavad, kas tahavad enamat või loevad selle lõppenuks,” lisas Guardiola.

 

scroll to top