fbpx
Close

Sarrile meeldis Chelsea kannatamine

Avatar

Marcos Alonso väravat tähistamas. Foto: AFP/Scanpix

Chelsea sai Euroopa liigas järjekordse võidu ja tegi võõrsil Prahas nullimängu, kui Marcos Alonso 86. minuti väravast võeti raske 1:0 võit. Peatreener Maurizio Sarri nägi oma tiimi esituses arengut ja kiitis nende kannatamist.

“Varasemalt polnud me võimelised rasketel hetkedel niimoodi kannatama. Nüüd suudame väravat sisselaskmata hambad ristis kannatada,” ütles itaallane mängujärgselt. “Olen tulemuse ja esituse üle väga õnnelik. Teadsime, et Prahas on väga raske mängida, vastane on füüsiline, agressiivne, kuid suutsime nendega hakkama saada. Tasub meeles pidada, et kordusmatš tuleb ka keerukas, sest Slavia on võõrsil ohtlik, näiteks Genki võideti 4:1. Peame olema ettevaatlikud,” sõnas ta.

Chelsea on Euroopas saanud sisse hea hoo – viimase 15 euromängu jooksul pole kaotatud, sel hooajal on Euroopa liigas tehtud rekordilised kaheksa nullimängu (sama palju on ka Arsenalil), väravasöödu andnud Willian on viimase kuue euromängu jooksul olnud osaline seitsmes väravas (kaks väravat, viis väravasöötu).

scroll to top