fbpx
Close

Sarri rääkis Higuaini tulevikuplaanid välja

Avatar

Gonzalo Higuain ja Maurizio Sarri. Foto: Reuters/Scanpix

Siiani maailma kalleima tipuründaja tiitlit kandev argentiinlane Gonzalo Higuain liitus jaanuarikuus laenulepingu alusel Chelseaga. Mängija ise on avaldanud soovi Londonisse jääda ning ei soovi Itaaliasse naasta, peatreener Maurizio Sarri andis meediale mõista, et 31-aastane mängumees peaks järgmisel hooajal Chelsea ridades mängima.

14 liigamänguga neli väravat löönud Higuain jättis ka eile Manchester Unitedi vastu viimasel minutil löömata ning väravamasin tundub siiani uue liigaga harjuvat. See aga peatreenerit ei morjenda. “Ründajal on keeruline Premier League’iga harjuda. Mäletan, et Luis Suarez lõi Liverpooli eest oma debüüthooajal kolm väravat, siis juba 16 ja 24 tabamust,” võrdles ta praegust Barcelona tipuründajat Higuainiga.

Kuna üleminekukeeld pole veel kindlalt jõustunud, võib Sarri käe all Napolis ühe liigahooajaga uskumatud 36 väravat löönud pallur end suvel siiski Chelseast leida. “Teoorias peaks ta meiega jääma. Ma ei tea, kas diil tehakse, sest mina ei tegele üleminekutega,” sõnas 60-aastane mängujärgselt BBC-le.

scroll to top