fbpx
Close

Sarri pärast väravateta viiki: klubi teab mu seisukohta uue ründaja osas ja nemad otsustavad

Avatar

Alvaro Morata (vasakul). Foto: Reuters/Scanpix

Chelsea jaoks ei läinud tihe jõulugraafik libedalt, kui eile ei suudetud Southamptoni väravalukku murda ning lepiti väravateta viiki. Nende õnneks on sinisärgid ikka neljandad, sest linnarivaal Arsenal suutis veel rohkem komistada.

Chelsea juhendaja Maurizio Sarri vihjas mängujärgselt, et tiimil on vaja uut ründajat. Mängisime väga hea mängu, aga 20 meetrit vastaste väravast alates jäime jänni. Peame lahendama probleemi, kuidas vastaste kastist läbi murda. Klubi teab mu arvamust. Vajame kedagi teistsugusemat,” rääkis itaallane ning võrdles soovitud mängijat vigastatud Olivier Giroud’ga ning ainsa ründajana tervena püsiva Alvaro Morataga.

“Ma ei tee üleminekuturul klubi eest otsuseid. Pean püüdma oma mängijaid parendada, mu tiimi, rünnakufaasi, eriti viimase 20 meetri osas. Klubi teab mu arvamust ja seisukohta. Juhtkond otsustab,” võttis ta asja kokku. Eile kinnitati Dortmundi ääreründaja Christian Pulisici üleminek Chelseasse, ent 64 miljoni eurone mängumees liitub klubiga alles suvel. Samas polnuks tema otsene lahendus Sarri muredele, sest tegemist on ääremängijaga.

scroll to top