fbpx
Close

Sarri: Juventus ja favoriit? Ärge tehke nalja!

Avatar

Maurizio Sarri. Foto: Imago/Scanpix

Torino Juventuse peatreener Maurizio Sarri ei nõustu väidetega, nagu tema juhendatav meeskond oleks tänavu favoriit Meistrite liiga võitmiseks.

Itaalia valitsev meister Juventus on ajaloo jooksul kahel korral Meistrite liiga võitnud: 1985. ja 1996. aastal. Lähiajaloost õnnestus neil 2014/15 ja 2016/17 finaali jõuda, kuid seal tuli tunnistada vastavalt Barcelona ja Madridi Reali paremust. Käimasoleval hooajal peetakse klubi taas üheks suursoosikuks ja esmalt tuleb neil veerandfinaali jõudmiseks alistada Prantsusmaa tippmeeskond Lyoni Olympique, kuid Sarri seevastu kinnitas, et suurt survet nad Meistrite liiga võitmiseks ei tunne.

“Ma arvan, et nad teevad nalja. Oleme selle sarja üks tugevaimatest, aga hetkel on Euroopas tugevamaid meeskondi kui meie. Vähemalt kümne klubi eesmärgiks on Meistrite liiga võita. Kuulume samuti nende sekka, aga erinevalt Itaalia karikatest ei tunne me võidukohustust. Meistrite liiga on pigem unistus kui eesmärk. Juventus ei pea tingimata Meistrite liigat võitma, sest on rahaliselt võimekamaid klubisid, kellel on ette näidata suurem tulu. Meie ainus surve on üritada ja seda ka teeme. Raske saab olema kohe kaheksandikfinaalist alates, sest Lyon on ebastandardne võistkond, kuid siiski väga tugev. Võõrsilmäng Meistrite liigas on alati äärmiselt raske,” rääkis Sarri tänase mängu eel.

scroll to top