fbpx
Close

Sarri avaldas, mitu mänguminutit saab Hazard Euroopa liigas mängida

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Seljavigastusega kimpus olnud Chelsea tähtsaim ründemängija Eden Hazard sai pühapäeval Crystal Palace’i vastu poole tunniga kirja väravasöödu, ent seljavigastusest taastumine võtab aega ning peatreener Maurizio Sarri ei kavatse belglast veel 90 minutit mängitada. Neljapäevasest Euroopa liiga mängust Barõssavi BATE vastu jäävad eemale ka Cesc Fabregas ja Alvaro Morata.

27-aastane Hazard võeti aga Valgevenesse kaasa ning otsest riski ei ole. “Meie klubi arst kinnitas, et teda võib mängu panna. Viimati mängis ta 30 minutit, BATE vastu mängib ta maksimaalselt 45 või 50 minutit,” ütles Chelsea eesotsas võitmatuna püsiv Sarri klubi kodulehele.

Fabregas jäi koju palaviku tõttu ning Morata teenis auga välja puhkepäevad ning eratreeningud, sest kolm järjestikust mängu teinud ründaja on kirja saanud kolm tabamust, nendest kaks pühapäeval just Palace’i vastu. “Arvan, et las ta pigem teeb praegu trenni ja hoiab end vormis kui mängib. See on okei, sest vahel on puhkus parem kui mäng. Kui nad ainult mängivad, siis kaotatakse füüsises ja kvaliteet langeb,” selgitas 59-aastane itaallane.

scroll to top