fbpx
Close

Ronaldo: vanus on vaid number, ma ei riputa veel putsasid varna

Avatar

Cristiano Ronaldo. Foto: SIPA/Scanpix

Jalgpallimaailma üks võtmefiguure Cristiano Ronaldo kinnitas, et lähiaastatel ei maksa tema karjääri lõpetamist oodata, kuigi vanust on juba 34 eluaastat. Tänavusel hooajal on endisel Manchester Unitedi, Madridi Reali ja eelmisest hooajast Torino Juventuses pallival ründestaaril plaanis kõik võimalikud tiitlid võita.

“Vanus on vaid number. See ei tähenda, et 34-, 35- või 36-aastaselt oled oma karjääri lõpus. Suudan oma esitustega näidata, kuidas ja mis viisil mängin ning kuidas tunnen end hästi, teravana, mõtlen mängule ja olen küpsem. See kõik on määrav,” rääkis Ronaldo teisipäevasel enne Meistrite liiga kohtumist Moskva Lokomotiviga.

“Tahame [Juventusega] võita Serie A, Itaalia karika ja Meistrite liiga. Juventus peaks suurelt mõtlema. Püüame kõik trofeed võita, kuigi teame, et see saab olema raske, eriti kodune liiga ja Meistrite liiga. Aga ma arvan, et see on võimalik, kõik on võimalik. Mis puudutab individuaalseid autasusid, siis pole mul midagi lisada, sest see on individuaalne. See pole kõige tähtsam, vaid meeskonnaga võidetud tiitlid. Kui võidad need, siis on sul suurem võimalus ka individuaalsete tiitlite osas. Ballon d’Or on minu jaoks teisejärguline,” lisas portugallane.

scroll to top