fbpx
Close

Ronaldo agent: Juventus jääb ta jalgpallurikarjääri viimaseks klubiks

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Äsja Real Madridist Juventusesse siirdunud Cristiano Ronaldo agent Jorge Mendes andis teada, et viiekordne Ballon d’Ori võitja lõpetab karjääri Itaalia klubis.

Kui on spekuleeritud, et Ronaldo füüsis ning võimekus lubaks tal pallida kuni 40nda eluaastani, mida ta on ka ise tahtnud, siis agendi väljaöeldu lükkab selle plaani ümber. Juventusega kolme-aastase lepingu sõlminud Ronaldo jätaks vutikarjääri 36-aastasena 2021. aasta suvel.

“Olen Cristiano üle väga õnnelik. Juventus jääb tema viimaseks klubiks ning olen õnnelik, et ta on teinud sellise otsuse. Sellise tiimiga on väga väärikas oma karjäärile punkti panna. Tänan Juventuse presidenti Andrea Agnellit, kes oli sihikindel ja tahtis Real Madridiga läbirääkimisi pidada,” ütles agent väljaandele Sport.

Ronaldo annab Juventusele kõvasti juurde, sest läinud hooajal skooris ta 42 väravat, hooaeg varem 40. Eriti müstiline võrdlus on viimase 12 aasta jooksul Meistrite liigas löödud väravate arv – Juventusel on kirjas 102, Ronaldol endal 119 väravat.

scroll to top