fbpx
Close

Ronaldinho poolt lolliks tehtud kiiper usub, et Wenger oleks Chelseas suurepärane

Avatar

Jose Mourinho ja Arsene Wenger. Foto: AFP/Scanpix

2002. aasta MM-i veerandfinaalis lõi toona 22-aastane Ronaldinho karistuslöögi, mis maandus Inglismaa väravas. Suure prohmaka teinud kiiper David Seaman tegi oma karjääri jooksul Arsenali särgis mitu hiilgavat tõrjet, aga see äpardus saadab teda siiani.

Wengeri käe all mänginud väravavaht võttis sõna Chelsea peatreeneri Maurizio Sarri tuleviku kohta. Nimelt on itaallane suure tõenäosusega järgmine treener Premier League’is, kellele näidatakse ust. Kui Sarri asendajateks on pakutud näiteks klubi legendi Frank Lampardit või hooaja lõpuni võiks pukki minna abitreener Gianfranco Zola, siis Seamanil on hoopiski oma teooria.

“Näib, et varsti vabaneb Chelseas peatreeneritool. Wenger oleks seal suurepärane, sest ta oleks ükskõik mis tiimis suurepärane – tegemist on fantastilise peatreneeriga. Ta on alati öelnud, et ta ei suudaks naasta Premier League’i, kuna armastab Arsenali nii palju. See ei oleks tema jaoks kuidagi õige, võideldes Arsenali vastu, aga aeg parandab haavad ning praegu võib ta mõelda, et on aeg inimestele enda taset ja oskusi tõestada,” ütles kiiper Talksportile.

“Minu meelest kritiseeriti teda viimastel aastatel liialt ja teenimatult. Ma tahaks teda Inglismaal uuesti näha, aga ei usu, et see juhtub.”

Vaata Ronaldinho meistriklassi!

scroll to top