fbpx
Close

“Kui Liverpool võidab Unitedit, on liigatiitel nende”

Avatar

Premier League'i tiitel. Foto: SIPA/Scanpix

Sel nädalavahetusel leiavad aset kaks tõsist lahingut, kui Londonis kohtuvad Chelsea ja Tottenham ning Old Traffordil võtavad mõõtu vihavaenlased Manchester United ja Liverpool. Punasärkide vastasseis võib otsustada aga liigatiitli saatuse juba 11 vooru enne hooaja lõppu, usub Inglismaa koondist esindanud Matt Le Tissier.

Liverpool jagab hetkel Manchester Cityga esikohta, aga Jürgen Kloppi hoolealustel on üks mäng vähem peetud. “Kui Liverpool võidab pühapäeval, siis võidavad nad tiitli. See on kindel, sest tegemist on säärase matšiga, mis annab enesekindlust ja eneseusku hooaja lõpuni,” on Southamptoni eest 540 mängu kirja saanud ründav poolkaitsja kindel.

“Kui saadakse kaotus, siis see annaks initsiatiivi Manchester Cityle ning suure tõenäosusega on tiitel nende. Hetkel aga on trofee Liverpooli kaotada, sest kui nad võidaksid sel hooajal kõik liigamängud, tõstaksid nad tiitli pea kohale. United pole kerge vastane ja nende hoog on imetlusväärne,” jätkas ta.

“On olnud mänge, mida nad pididki võitma, aga näiteks võõrsil võit Tottenhami üle ning Burnley vastu 0:2 kaotusseisust välja tulemine näitas nende iseloomu. Samuti FA karikamäng Chelsea vastu, kus näidati tõeliselt head mängu. Ma pole ammu näinud Unitedit tegemas nii head kaitsetööd,” kiitis Premier League’is 101 väravat kirja saanud inglane Ole Gunnar Solskjaeri kätetööd.

scroll to top