fbpx
Close

Roma fänn: kohtuniku ebapädevus otsustas mängu, Klavani olukord polnud penalti

Avatar

Selle mängu kohtunikebrigaad. Foto: Reuters/Scanpix

AS Roma fänn oli pärast mänguvõitu, ent kokkuvõttes kaotust Liverpooli vastu püha viha täis, sest tundis, et tema tiimile tehti meeletut ülekohut: kaks andmata penaltit ja mitmed kaheldavad otsused jäävad eluks ajaks kripeldama.

“Räägime ka avakohtumisest: üks Liverpooli värav oli suluseisust, inglaste avavärav oli veahõnguline, sest Edin Džekole tehti viga. Aga avamängu skoor oli aus, sest Roma oli kehvem tiim väljakul. Olen täiesti nõus, et Liverpooli oli avakohtumises parem tiim ja Roma treener eksis taktikaga,” valgustas poolehoidja ka avakohtumise eksimusi.

“Algusest peale oli AS Roma parem tiim väljakul; siis tehti paar apsu, kingiti initsiatiiv ja kaks väravat Liverpoolile ja ise hakati väristama. Teisel poolajal võttis kohtunik mängu üle: mitmed kaheldavad otsused Liverpooli kasuks ja kindlasti ei saa jätta mainimata olematut suluseisu, mille olukord päädinuks penaltiga ehk potentsiaalse väravaga. Selle asemel vilistati suluseis,” oli fänn kohtunikus pettunud.

 

“On uskumatu, et Meistrite liiga ei kaalu videokorduste rakendamist. Tänane mäng tõestas, et selle järgi on karjuv vajadus. Esiteks see, et Raku sai ülekohtuse penalti ja tegelik penalti, mille äärekaitsja kätega tõrjudes tekitas, jäeti andmata. Kindlasti pidanuks andma ka punase kaardi Alexander-Arnoldile, sest ta võttis selge värava käega ära. Nagu Luis Suarez 2010. MM-il – see oli sama tahtlik. Ei saa rääkida “kinnisest käest”, vaid inglase jäsemed olid kehast eemal ja eesmärgiks oligi värava takistamine,” võttis Itaalia pealinna klubi pikaaegne toetaja teema kokku.

scroll to top