fbpx
Close

Hispaania meedia: Real Madrid tahab Neymari, maksku mis maksab

Avatar

Foto: David Niviere/SIPA/Scanpix

Hispaania väljaande AS andmetel on Real Madridi president Florentino Perez tegemas kõik selleks, et meelitada PSG staar Neymar enda ridadesse. Prantsusmaa naftaklubi on seadnud hinnaks müstilised 260 miljonit eurot.

Nimelt on Perezil Neymari osas tõeline kinnisidee. Mängija soetamiseks ja meelitamiseks on kasutatud ka teist Brasiilia lootustandvat pallurit, Real Madridi hingekirja kuuluvat Vinicius Juniori, kes käis Rio de Janeiro lähedal Mangaratibas külas just Neymaril. Märtsikuus toimunud kohtumise ajal taastus Brasiilia megastaar operatsioonist ning Viniciuse saatmine kaasmaalase juurde oli vaid üks Perezi käikudest.

Presidendi kinnisidee pärineb kaheteist aasta tagusest ajast, kui 14-aastane Neymar oli kaks nädalat Realis testimisel ja tema hinnaks oli vaid 60 000 eurot, ent Hispaania pealinna võimsaim klubi seda ostu ei teinud. Viis aastat hiljem oli Neymar juba Santose staar, mis pidas läbirääkimisi Barcelonaga.

Seda eksimust pole Perez suutnud siiani aktsepteerida ja 71-aastane hispaanlane usub, et nüüd on aeg leida hingerahu – maksku mis maksab, sõna otseses mõttes. Kuulduste kohaselt pole Neymar Pariisis õnnelik ja soovib naasta Hispaaniasse ning PSG küsib mängija eest 260 miljonit eurot.

scroll to top