fbpx
Close

Real Madrid on kahe Premier League’i staari toomises kindel

Avatar

Zinedine Zidane. Foto: AFP/Scanpix

Zinedine Zidane’il on käsil ülesanne taastada kuningliku klubi hiilgus ning sel suvel on prantslasel võimalus kulutada peaaegu et piiramatult. Tema fookus on kahel Premier League’i staaril ning Real Madrid on kindel, et pallurid tulevad suvel Hispaaniasse.

Sky Sportsi andmetel ei soovi Chelsea täht Eden Hazard oma käesolevat lepingut pikendada ning järgmisel suvel lõppev leping tähendab, et belglane peab sel suvel lahkuma, muidu on sinisärkidel oht jääda temast tasuta ilma. Seetõttu ei räägita enam ulmelistest summadest, vaid Londoni klubi küsib Hazardi eest saja miljoni euro kanti.

Teine mängumees, 26-aastane Manchester Unitedi rekordost Paul Pogba on välja öelnud, et Zidane’i käe all mängimine oleks igaühe unistus. Samuti tunneb prantslase vastu huvi PSG ning keskväljamehe esitused on vihjanud, et ta ei ole sajaprotsendiliselt mõtetega Manchesteris.

“Ma ei usu, et ta tahab siin olla. Tema agent Mino Raiola on talle pähe pugenud. Paar kuud tagasi tundus, et kõik on oivaline, kui ta uue juhendaja käe all imelisi esitusi tegi, aga nüüd on taas kõik vanaviisi. Me teame, kui mõjuvõimas Raiola on ning kuidas ta on mängijaid ühest tiimist teise meelitanud,” rääkis Sky Sportsi stuudioanalüütik, Manchester Unitediga kõik võitnud Gary Neville.

scroll to top