fbpx
Close

Ranieri vallandamine tegi Hodgsoni meele härdaks

Avatar

Claudio Ranieri. Foto: Reuters/Scanpix

Endine Inglismaa koondise ja Fulhami peatreener Roy Hodgson astus oma austatud rivaali Claudio Ranieri kaitseks välja ning ütles, et Fulhamist suuska saanud itaallane ei teinud miskit, et väärinuks vallandamist.

17 mänguga kõigest kolm võitu võtnud Ranieri jaoks sai saatuslikuks 0:2 allajäämine Southamptonile ning juhtkonna kannatus katkes. Leicesteriga ilmaimet teinud itaallane saadeti klubist minema ning hooaja lõpuni tüürib Mattias Käidi koduklubi Scott Parker.

“Fulham on klubi, mis on mu südames. Ma veetsin seal kaks ja pool suurepärast aastat ning on kurb näha, et nad tegid sellise otsuse. Tunnen Ranierile kaasa ning mõistan teda. Ta tuli tegema tööd, mida temalt paluti ning ta tegi seda väärikalt. Neil on olnud kaks head peatreenerit ja nüüd on nad jäänud mõlemast ilma,” vihjas Crystal Palace’i juhendaja Ranieri eelkäijale Slavisa Jokanovicile, kes tiimi Premier League’i viis.

“Mu sümpaatia kuulub sellises olukorras alati peatreenerile, sest olen sajaprotsendiliselt veendunud, et Ranieri ei teinud miskit säärast, et vallandamist väärida,” ütles Hodgson Sky Sportsile.

scroll to top