fbpx
Close

Ranieri järglane peaks saama Fulhami pikaaegsemaks peatreeneriks?

Avatar

Fulham. Foto: Reuters/Scanpix

Fulhami seis Premier League’is polnud Slavisa Jokanovici vallandamise eel sugugi roosiline. Seejärel tuli olukorda päästma Claudio Ranieri, kes ülesandega hakkama ei saanud ning sai samuti suuska. Nüüd on klubi eksmängija, Inglismaa koondist esindanud Scott Parker olnud kolm liigamängu pukis ning punkte on võetud null. Sellest hoolimata on mängijad väga toetavad ning tahaksid Parkerit näha peatreenerina ka järgmisel hooajal.

19. kohal paiknev klubi on 13 punkti kaugusel päästvast 17. kohast, ent väga suure tõenäosusega jääb see neile sel kevadel siiski püüdmatuks. Sellest hoolimata on kaitsja Denis Odoi praeguse treeneriga rauhul. “Tiimile meeldib ta mängustiil. Mõned on koos temaga mänginud, mõistame tema lähenemist ja austame seda. Tiim on täielikult tema selja taga ning tahame, et ta õnnestuks. Mitte ainult meie, vaid ka Scotti enda pärast,” ütles ta Sky Sportsile.

“Mitte, et me eelnevate treeneritega tegime poolkõvasid mänge või ei tahtnud võita, aga Scotti käe all oleme näidanud häid esitusi, näiteks matšid Chelsea ja Liverpooliga. Loodetavasti on ta meiega ka järgmisel hooajal,” lisas ta. Fulham kohtub nädalavahetusel tiitlikaitsja Manchester Cityga.

scroll to top