Pealeht / Klubid / Arsenal / Ramsey tahab Arsenali jääda
Foto: Reuters/Scanpix

Ramsey tahab Arsenali jääda

27-aastane Walesi koondislane, Arsenalis kümme aastat pallinud poolkaitsja Aaron Ramsey on üks nimekamaid pallureid Premier League’is, kellest on saamas järgmisel suvel vabaagent. Olukorda on monitoorimas nii AC Milan kui vabaagentide napsamise meister Juventus, ent mängija viimased ütlused on kõigile peale Arsenali vett peale tõmbamas. Kõik seisab klubi taga.

“Olen Arsenali mängija ning annan sel hooajal endast parima. Klubil läheb hästi ja kõik sujub. Arvasin varasemalt, et jõudsime lepingu osas juba kokkuleppele, kuid nüüd pean lihtsalt jätkama jalgpalli mängimist ning annan endast Arsenali ridades parima ja jätan muud detailid klubi kanda,” vihjas ta soovile saada uut lepingut.

“See, et mul pole lepingut laual, on klubi enda otsus ning sääraseid asju juhtub klubijalgpallis. Tuleb lihtsalt edasi mängida ning hetkel keskendun vaid mängudele,” lisas ta Sky Sportsile. Viimasel ajal häid esitusi teinud Ramsey sai kiita ka peatreener Unai Emerylt, ent uut diili head esitused veel ei too. “Igal mängijal on lepingutega omad nüansid ja pisiasjad. Aaron on meie jaoks tähtis lüli ja ta annab meile palju juurde. Hetkel tahan, et ta oleks igaks mänguks parimas vormis ning aitaks meid võitudeni,” rääkis Emery.

Vaata lisaks

“Rashford pole tõupuhas väravalööja, ta eksib liiga palju”

Manchester Unitedi ning Inglismaa koondise ründaja Marcus Rashford tõusis kõrgeimasse mängu juba eelmise Unitedi peatreeneri …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga