fbpx
Close

Rai Sporti ajakirjanik: Chelsea otsustab kahe treeneri vahel

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Suvel pea kindlalt Antonio Contele hundipassi andev Chelsea on uue treeneri otsingul olnud juba mõnda aega. Nüüd on Itaalia meedia andmetel eraldanud Londoni klubi terad sõkaldest ja alles on jäänud kaks treenerit – Napoli peatreener Maurizio Sarri ja endine Barcelona loots Luis Enrique.

Luis Enrique on trofeede poolest kindlasti nimekam ja edukam – hispaanlane juhendas Barcelona Meistrite liiga võiduni ja mängis tiimiga head jalgpalli, ent Sarri on näidanud Napoliga väga atraktiivset jalgpalli, pälvides tunnustust nii Pep Guardiolalt ja hetkel ollakse Serie A-s Juventusest vaid punkti kaugusel.

Rai Sporti ajakirjaniku andmetel nähti Sarrit Londonis. “Mõned päevad tagasi nähti Maurizio Sarrit Londonis ja ma ei usu, et ta käis seal poodlemas. Chelsea on samuti huvitatud Luis Enrique teenetest, ent hispaanlasega käivad läbirääkimised on veidi takerdunud. Seetõttu on Sarri väga hea alternatiiv Enriquele, eriti kui 59-aastane itaallane tuleks Napoliga Itaalia meistriks,” ütles Ciro Venerato.

scroll to top