fbpx
Close

PSG ja Juventuse peatreenerid kinnitasid, et klubid teevad äärekaitsjate vahetustehingu

Avatar

Juventus' starting eleven pose for a group picture during the Supercoppa Italiana final football match between Juventus and Lazio at the King Saud University Stadium in the Saudi capital Riyadh on December 22, 2019. (Photo by Fayez Nureldine / AFP)

Paris Saint-Germaini peatreener Thomas Tuchel ja Torino Juventuse loots Maurizio Sarri ei hakanud varjama, et Layvin Kurzawa on liikumas Itaaliasse ja vastupidise suuna võtab ette Mattia De Sciglio, kuid samas mõlemad hoiatasid, et midagi sajaprotsendiliselt kindlat veel pole.

27-aastane vasakkaitsja Kurzawa on PSG-sse kuulunud alates 2015. aastast. Enne seda kuulus prantslane koguni kaheksal hooajal AS Monaco süsteemi. Poolteist kuud Kurzawast noorem De Sciglio lõi Juventusega käed 2017. aastal. Mõlemal äärekaitsja positsioonil tegutsev itaallane kuulus 2002-2012 AC Milani noortesüsteemi ja sai sealses põhimeeskonnas 2011-2017 perioodil kirja 110 liigakohtumist.

“See pole veel otsustatud. On asju klubi ja Layvini vahel, kuid ta on juba kohal ja meie mängija. Tänase seisuga pole veel kõik selge ja otsustasime, et ta ei liitu meeskonnaga homme. Olukord on väga värske. See toimus üleeile ning ma arvan, et vajalik on lahendus leida. Seetõttu ta homme Lille’i kaasa ei tulegi. Mina olen aga rahulik,” ütles Tuchel, kes lisas, et suure tõenäosusega klubist lahkuv Edinson Cavani pole samuti eesseisvas liigamängus Lille’i vastu kaasa tegemas.

Sarri: “Klubi direktor Fabio Paratici ütles, et see vahetustehing on võimalik, aga mitte veel tehtud. Kui aus olla, siis tean Kurzawast vähe, sest ma ei õppinud tema oskusi tundma. Teda telerist jälgides ei tähenda tema oskuste tundma õppimist.”

scroll to top