fbpx
Close

Pöörased uudised Itaaliast: Napoli saab endale kahekordse Meistrite liiga võitja

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Üllatusterohke üleminekuaken on saamas võimsa alguse, kui Napoli on kahekordse Meistrite liiga võitja Carlo Ancelottiga jõudmas kokkuleppele. Praegune loots Maurizio Sarri on siiani Chelsea ja Peterburi Zeniti huviorbiidis, ent Napoli teisele kohale viinud Sarri on ka vihjanud aastasele puhkusele.

Eile õhtul nähti Ancelottit külastamas Napoli omaniku, filmiprodutsendi Aurelio De Laurentiisi kodu Roomas ning klubi soovib legendaarse itaallasega panna aluse viljakale koostööle juba lähipäevil. CalcioNapoli24 andmetel võidakse diil teha avalikuks juba täna õhtul.

Kolmetunnise kohtumise järel lepiti kokku ka palganumbris, mis toob Ancelottile sisse 6,5 miljonit eurot aastas.

Praegune loots Maurizio Sarri on palunud klubi omanikult mõtteaega oma tuleviku üle, ent De Laurentiis ei jaksa enam Sarri järgi oodata. Ancelotti leping jõustuks 1. juunist, sest 31. mail lõppeb tema leping Bayern Müncheniga, kus ta sügisel vallandati.

Mängijateturul on Napoli leidnud endale ääreründaja Suso, kes on nõus AC Milanist lahkuma. Hinnaks on väljaostuklausel 38 miljonit eurot, ent Napoli proovib mõne miljoni veel alla tingida. Milan soovib Napoli äärt Jose Callejoni saada vastu, ent kaalub ka teisi mängijaid, keda Suso asemel soetada.

Röögatum uudis on Bayerni keskväljamehe Arturo Vidali napsamine. Napoli on pallurist huvitatud ja Ancelotti tunneb oma endise alluva vastu huvi. Kuna Jorginho võib liituda Manchester Cityga, vajab Napoli oma keskvälja tugevdamist ning Vidali nähtakse kui sobivat käiku muuta poolkaitseliin dünaamilisemaks.

scroll to top