fbpx
Close

Pogba Unitedis valitseva olukorra kohta: Prantsusmaa koondist esindada on nagu sõõm värsket õhku

Avatar

N'Golo Kante ja Paul Pogba. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi poolkaitsjal Paul Pogbal on endiselt oma koduklubis mitmeid vastakaid faktoreid õhus ja nüüd tuli 27-aastane mängumees lagedale vägagi terava ütlemisega, kui tõi koondises mängimise selgelt klubiga võrreldes esile.

Ole Gunnar Solskjaeri käe all on Pogba mänguminutid jäänud napiks. Premier League’i ja Meistrite liiga peale on ta kümme mängu saanud kirja, aga koht algkoosseisus on tulnud vaid pooltes kohtumistes. Inglismaa kõrgliigas pole Unitedil sugugi hästi läinud ja pärast seitset mängu ollakse alles 14. kohal. Lisaks saadi Meistrite liigas Istanbuli Basaksehirilt ootamatult 1:2 lüüa.

Prantsusmaa koondises on seevastu Pogbal tähtis roll kanda ning ka 1:0 võidumängus Portugali üle viibis ta kõik 90 minutit platsil. Selle taustal tõi ta ka välja, et koondis on suurepärane variant klubis olevad probleemid lühikeseks ajaks tagaplaanile jätta. “Mul pole karjääris kunagi nii keerulist perioodi olnud. Prantsusmaa rahvuskoondis on sõõm värsket õhku. Koosseis on erakordne, maagiline,” sõnas Pogba RTL-i vahendusel.

Prantslaste peatreener Didier Deschamps mõistab samuti Pogba muret. “Ta on oma klubiga olukorras, milles ta ei saa õnnelik olla, ei mänguaja ega positsiooni osas. Tal pole parim periood käsil. Tal on olnud ridamisi vigastusi ja koroonaviirus, mis on teda valusalt tabanud. Ta peab rütmi taas üles leidma. Me ei saa öelda, et see, mida ta klubi tasandil teeb, on rahulolu pakkuv. Minuga sellist probleemi pole, aga püüan ka sellega toime tulla. Kui mängija ei tunne end oma koduklubis mugavalt, siis ilmselgelt on ta õnnelik Prantsusmaa eest mängides,” rääkis Deschamps möödunud nädala esimeses pooles.

Prantsusmaa koondis on teisipäeval UEFA Rahvuste liigas vastamisi Rootsiga. Pogbal on võimalus Unitedis end tõestada laupäeval, kui kohtutakse West Bromwich Albioniga.

scroll to top