fbpx
Close

Fabregas oma endisest õnnetust klubikaaslasest Wilshere’ist: ta võinuks isegi Reali või Barcelona eest mängida

Avatar

Jack Wilshere (paremal). Foto: AP/Scanpix

Möödunud kuu lõpus kirjutasime, kuidas Londoni Arsenali endise poolkaitsja Jack Wilshere’i karjäär on liikumas kokkukukkumise äärele ning mees treenib sõpradega kohalikus pargis. Nüüd avaldas tema endine klubikaaslane Cesc Fabregas, et Wilshere’i tase võimaldanuks tal isegi Hispaania kõrgliiga tippude ridadesse siirduda.

Wilshere pallis Arsenalis perioodil 2010-2018, mida saatsid aga arvukad vigastused. Peale seda liitus ta vabaagendina West Ham Unitediga, aga sealgi hakkasid vigastused segama ning poolte kokkuleppel lõpetati tema leping möödunud kuul. 2010. ja 2011. aastal tegi Wilshere silmapaistvaid esitusi Meistrite liigas Barcelona vastu ja nimetati toona isegi mängu parimaks. Fabregas, kes pärast Arsenalist lahkumist esindas Barcelonat, Londoni Chelseat ja hetkel tegutseb AS Monacos, arvas, et Wilshere’il jäi tohutu potentsiaal kasutamata.

“Jack oli niivõrd hea talent, üks talendikamaid, kellega olen koos mänginud. Ta oli vaid 16-aastane, kui tuli meiega esimest korda treenima ja mu esmamulje oli, et see kutt on küll hea, tugev ja terav. Väga kahju, mis temaga on juhtunud. Olen väga kurb, sest temast võinuks saada Inglise jalgpalli legend. Räägime alati, kuidas Briti mängijad kohaneksid Euroopa võistkondades. Uskusin alati, et Jack on üks nendest vähestest brittidest, kes oleks Madridi Realis või Barcelonas läbi löönud. Sama käib Aaron Ramsey ja Gareth Bale’i kohta. Need kutid on nii talendikad, et ilma vigastusteta oleksid kõvasti rohkem saavutanud,” sõnas Fabregas Daily Mail’i vahendusel.

Meedias väidetakse viimasel ajal, et Wilshere’il juba on mõningad pakkumised tekkinud, isegi Hispaaniast. Selleks tuleb inglasel väidetavalt aga kokkuleppele jõuda nn. mäng mängu kohta lepinguga ehk temaga ei soovita sõlmida mingi kindla perioodi pikkust lepingut.

scroll to top