fbpx
Close

“Pogba ja Fernandes peaksid Unitedis koos väljakul olema”

Avatar

Paul Pogba. Foto: AFP/Scanpix

Endine Manchester Unitedi poolkaitsja Jonathan Greening käis Grand Nationali vahendusel antud intervjuus välja huvitava idee, et talvine uus täiendus Bruno Fernandes ja klubist lahkumisega seostatav Paul Pogba peaksid mõlemad pääsema algkoosseisus väljakule.

United tõi jaanuaris Lissaboni Sportingust 25-aastase Portugali koondise keskväljamehe Fernandesi ligi 80 miljoni euro eest ära ning see käik jättis Pogba olemasolu klubis üpris varju. Prantslane on kimpus olnud ka erinevate vigastustega, kuid eelkõige on räägitud klubivahetusest, sest peatreener Ole Gunnar Solskjaer teda oma plaanides pigem ei näe. Kui koroonaviirusest tingituna keeruline olukord maailmas on ühel hetkel laabumas, siis usub 14 korda Sir Alex Fergusoni käe all Unitedi särgis platsile jooksnud Greening, et nii Pogba kui Fernandes võiksid koos võimaluse saada.

“Nad peavad Paul Pogba olukorra lahendama, sest ta on niivõrd hea mängija ja kui tema mäng sujub, siis seda vaadata tundub kõik ebareaalne. Tahaksin teda taas tervena näha, mängides kõrvuti Bruno Fernandesiga ja jättes Scott McTominay või Fredi pingile. Las nemad kaks mängivad koos, nad annavad üksteisele hea tõuke. Kui Pogba jääb klubisse, on keskendunud, õnnelik ja vigastused seljatanud ning tahab Unitedis mängida, siis avaldaks see meeskonnale tugevat mõju,” rääkis 41-aastane Greening.

Kuigi selle hooaja Premier League’i tabeli põhjal on United alles viiendal kohal, siis enne koroonaviiruse puhangut on võistkond võrreldes konkurentidega kõige paremat vormi näidanud, olles 11 järjestikuses matšis suutnud kaotust vältida. Greening usub, et kaugel pole see aeg, kui United tõstab taas mõne trofee pea kohale. “Kindlasti vajavad nad veel ühte ründajat. Võib-olla ka ühte keskpoolikut ja kedagi [Aston Villa ründava poolkaitsja] Jack Grealishi või [Leicester City ründava poolkaitsja] James Maddisoni sarnast, kes suudab mängida äärtel, kuid samuti keskel. Sel juhul on neil võimalus olla taas tiitlinõudleja ilma ühegi kahtluseta.”

scroll to top