fbpx
Close

Pogba ausalt ja konkreetselt: minu unistus on mängida Madridi Realis

Avatar

Paul Pogba. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi prantslasest poolkaitsjat Paul Pogba’d seostati mõnda aega teise klubisse liikumisega. Küll käis läbi tema endine kodumeeskond Torino Juventus, Prantsusmaa gigant Pariisi Saint-Germain, aga ka Madridi Real. Just viimase puhul tõstatas 27-aastane mängumees ise uuesti teema üles, öeldes, et sooviks valitseva Hispaania meistri eest mängida.

“Oleme kõik kuulnud, et mingeid asju on öeldud. Mida öelda? Jah, kõik jalgpallurid tahaksid Madridi Reali eest mängida. See võib olla unistus. See on mu jaoks unistus, seega miks mitte ühel päeval [see teoks teha]? Aga mängin Manchester Unitedi eest ja armastan oma klubi. Teen Unitedi särgis esitusi, mul on tore ning tahan teha kõike, et panna klubi sinna, kus see väärib olemist. Annan oma maksimumi, nagu mu meeskonnakaaslasedki,” ütles Pogba.

2018. aasta maailmameistri leping Unitediga on selle hooajaga läbi saamas ja meedias pole veel mingeid jutte olnud, et temaga soovitakse lepingut pikendada, kuigi tegelikult on Unitedil õigus seda automaatselt veel 12 kuu võrra teha. Pogba ise lükkas aga ümber, nagu oleks tal klubijuhtidega lepingu osas juttu olnud. “Ma pole Ed Woodwardiga (Unitedi aseesimees – toim.) rääkinud. Me pole uuest lepingust rääkinud. Olen hetkel Manchesteris ja keskendun peamiselt oma parima vormi juurde tagasi jõudmisele. Arvan, et ühel hetkel klubi tuleb ja räägib minuga ning võib-olla ka pakub midagi, või siis mitte. Siiani pole midagi juhtunud. Ma ei saa öelda teile midagi, mida ma ei tea.”

United kaotas hiljuti suurelt 1:6 Tottenham Hotspurile, mis andis taas märku, et Unitedil on veel omajagu minna, kui tahetakse tagasi tippklubide sekka tõusta. Sama kinnitas ka Pogba, et keerulisi olukordi on ületatud ja tuleb ületada veel. “Teame, et see pole kerge, meil on olnud rasked ajad. Praegu on raske. Võitleme, seda ongi vaja. Teame, et läbime madalaid hetki jalgpalluritena. Sa pead olema mentaalselt tugev, et tulla tagasi parimale tasemele ja leida koht, mis sobib meiega, et panna klubi sinna, kus ta väärib olemist. See väärib tipus olemist. Need on klubi ambitsioonideks, et võita tiitleid meistrivõistlustel. Teame, et see pole lihtne, aga see jääb meie eesmärgiks. Võitleme selle nimel,” lisas Pogba.

scroll to top