fbpx
Close

Cavani avaldas, et Unitediga liitumisel mängis suurt rolli klubi endine ja praegune PSG mängumees

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Manchester United palkas hiljuti üleminekuakna viimastel hetkedel vabaagendi staatuses olnud Uruguay koondise ründaja Edinson Cavani. 33-aastane endine Pariisi Saint-Germaini, Napoli ja Palermo võtmemängija tõi välja, et lõplikus otsuses aitas suuresti kaasa tema eelmise koduklubi võistkonnakaaslane Ander Herrera.

PSG eest 200 löödud värava tähiseni jõudnud Cavani hoiab sellega klubi läbi aegade väravaterekordit, aga juunis läksid kummagi poole teed lahku vägagi teraval moel. Cavani oli suure osa mullusest hooajast ka kimpus vigastustega, kuid vaatamata sellele huvilisi leidus ning jutte olevat olnud ka Lissaboni Benfica ja Madridi Atleticoga. United osutus siiski lõplikuks valikuks ning Cavaniga sõlmiti kahe aasta pikkune leping, mille ühe hooaja väärtus on 11 miljonit eurot. Mees ise rääkis nüüd, et enne PSG-sse minekut just Unitedis pallinud hispaanlasest poolkaitsja Ander Herrera sõnad andsid talle kinnitust, et Unitedisse tasub tulla.

“Rääkisin palju Anderiga, nagu ka Angel Di Mariaga, kellega mängisin samuti PSG-s koos. Põhimõtteliselt olid viimased minutid jooksmas ning helistasin Anderile, et saaks vestelda. Imetlen teda väga selle poolest, milline inimene ta on ja mul oli tunne, et tema sõnad aitavad mind, kui ta öelnuks mulle, kuidas Unitedis oli mängida. Seega jah, on tõsi, et pärast Anderiga rääkimist jõudsime klubiga kokkuleppele. Ma pole Anderi kuigi pikalt tundnud, aga PSG aja jooksul tekkis meil hea sõprus ning nüüdki saame väga hästi läbi,” rääkis Cavani Manchester Unitedi kodulehe vahendusel antud intervjuus.

“Mul oli suur tahtmine siia tulla. Mind motiveerib väga sellise vägeva klubiga liitumine ja niisiis siin me praegu oleme. Jah, meil oli palju erinevaid võimalusi ning seda ajal, mil asjad pole lihtsad spordis ega üldiselt. Sellegi poolest köitis mind väga Inglise jalgpalli mängida ja veelgi enam teha seda Manchester Unitedi eest. Seega oli see suure mõjuga mulle ning samuti suureks motivaatoriks, sest ma tunnen, et mul on endiselt suur kirg võistelda, teha kõvasti tööd ja anda endast parim. Loodetavasti olen oma ülesannete kõrgusel seda klubi esindades ja kõigiga koos saame aidata neil tippu tõusta.”

scroll to top