fbpx
Close

Pochettino ülekeemisest: mu käitumine polnud normaalne

Avatar

Mauricio Pochettino. Foto: Reuters/Scanpix

Tottenhami juhendaja Mauricio Pochettino ütles pärast 1:2 allajäämist Burnleyle, et tema tiim ei väärinud kaotust ning kahetses oma mängujärgset käitumist. Nimelt kees argentiinlane peakohtuniku Mike Deani otsuse pärast üle ning otsustas talle nina alla ronida ja inglast kriitikatulvaga kostitada.

“See polnud mitte midagi erilist – mis juhtub väljakul, jääb väljakule,” ütles ta. “Vahel näeme asju erinevalt ning treener ikka püüab oma mängijat kaitsta. Ma võtan kõik otsused vastu, aga loodetavasti ei lähe see intsident kuhugi edasi,” ei taha argentiinlane pahandusi.

Samuti vabandas ta oma käitumise pärast, rõhudes kontrolli alt väljunud emotsioonidele. “Arvan, et on tähtis mõista seda mängu tähtsust meie jaoks. Usun, et tiitliheitluses jätkamiseks pidime siit võtma kolm punkti. Emotsioonid keevad üle ning vahel püüame leida vastuseid ning põhjuseid, miks kaotasime. See pole minu tavapärane käitumine. Võib-olla on asi selles, et mängu eel teadsin, et sellest mängust peame tiitlirallis osalemiseks võtma kolm punkti,” selgitas peatreener BBC-le.

scroll to top