fbpx
Close

Klopp kiitis Solskjaeri taevani

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AP/Scanpix

Pühapäeva lõunal lähevad vastamisi tabeli liider Liverpool ning tormilises liigahoos olev Manchester United. Liidrite peatreener Jürgen Klopp tunnustas Jose Mourinholt töö üle võtnud Ole Gunnar Solskjaeri tegutsemist ning sakslase meelest väärib norralane oma võimalust tippklubis.

Oma üheksa juhendatud liigamänguga pole Solskjaer veel kaotusekibedust maitsnud ning võidud on nopitud lausa kaheksas matšis. Teistsugune meeleolu ning rõõmus jalgpall on tekitanud mitmetes inimestes tunde, et norralase ülesanne polnud sugugi keerukas ning igaüks, kes pole Mourinho, suutnuks tiimi rõõmu tuua.

“Olen isegi peatreener ning tean, et me pole võlurid. See ei toimi nii, et tuleme tiimi ja ütleme kellelegi, et sa pole hea, aga ma vorbin sinust tõsiselt hea mängumehe! Aga me oleme õnnistatud väga heade mängijatega, keda saame juhendada ning Ole Gunnar Solskjaer teeb briljantset tööd. Kõik taandub selleni, et kui hästi sa suudad tiimi potentsiaali realiseerida ning kvaliteeti tõsta. Tema on seda ilmselgelt suutnud ja see teeb temast tippklubi tasemel peatreeneri,” kiitis Klopp Unitedi ajutist juhendajat.

Kiire taktikaline analüüs heitis valgust Unitedi tugevustele. “Nad on praegu palju ründealtimad ning agressiivsemad kui hooaja esimeses faasis, mis on ka ilmselge. Nende kontrarünnakud on meeletult ohtlikud, eriti kui Anthony Martial ja Jesse Lingard uuesti terveks saavad. Mõlema tiimi jaoks tuleb väga füüsiline ja kurnav mäng,” lubas ta Sky Sportsi vahendusel.

scroll to top