fbpx
Close

Pochettino tunnistas, et uus staadion andis hoobi tiitlilootusele

Avatar

Mauricio Pochettino. Foto: EPA/Scanpix

Tottenhami uue staadioni ehitamine on võtnud kopsaka summa klubi rahakotist ning peatreener Mauricio Pochettino tunnistas, et säärane otsus on ajutiselt andnud tiitliheitlustes osalemises tagasilöögi.

Pochettino pole Spursiga veel tiitlit võitnud ning üleeile langeti välja liigakarika poolfinaalis Chelsea vastu – karikasarjast, mis olnuks vägagi võidetav. Peatreener ütles, et mõistab fännide frustratsiooni. “Oleme alati olnud tiitlivõidule üpris lähedal, aga selle võitmine on kõige keerulisem tegu. Hetkel vajas tiim vaid viimast tõuget, aga tuli staadioni ehitus. Me ehitasime ja ehitasime tiimi ja siis jäime White Hart Lane’ist ilma,” rääkis ta FA karikamängu mängueelsel pressikonverentsil.

“Suundusime Wembleyle ja õhus olid kahtlused, et kuidas me seal hakkama saame. Wembley on meid mõjutanud ja pidurdanud tiimi arengut. Mäletate ehk, et olime viimasel White Hart Lane’i hooajal liigas kaotuseta,” selgitas Pochettino.

“Keegi ei rääkinud Wembleyle kolimisega kaasnevatest probleemidest. Me pidime mängima seal vaid hooaja, nüüd on mängitud peaaegu, et kaks. Kui Arsenal kolis Emiratesile, siis neilgi oli väga raske. On siiani,” heitis argentiinlane pilgu lähiajalukku.

scroll to top