fbpx
Close

Solskjaer järjekordsest võidust: olime palju-palju paremad kui Tottenhami vastu

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AFP/Scanpix

Manchester United on Ole Gunnar Solskjaeri pukkimääramise järel siiani kaotuseta ja viigita, kui FA karikafinaalis võeti võõral väljakul Arsenali vastu 3:1 võit ning edeneti kaheksandikfinaali. Rõõmus norrakas võrdles meeskonna esitust Tottenhami vastu, mis võideti David de Gea imemängu abil ning õnnega pooleks suudeti Spursi kuival hoida.

“Nägime välja nagu korralik tiim, mis oli rohkem struktureeritud ja paigas. Nägime kaitses ja kontrarünnakutes kõvasti vaeva. Kontrarünnakud on klassikaline Manchester United – me skoorisime Wayne Rooney, Cristiano Ronaldo ja Ji-sung Parki abil mitmeid kontrarünnakuga lõppevaid väravaid nende võrku,” meenutas Ole Gunnar mängujärgselt.

“Võrreldes Spursi mänguga oli tegemist võimsa edasiminekuga, kus jäime keerulisse olukorda ning pidime Davidi imetõrjetele lootma,” tunnustas ta enda esinumbrit, kes seekord andis võimaluse varukiiprile Sergio Romerole. “Oleme selle kallal näinud kõvasti vaeva, kuidas korralikult end tugevate tiimide vastu kaitsta. Olen siin selleks, et tiimi ja mängijaid paremaks muuta. Varsti jätkame liigaga, aga laupäeval naudime puhkepäeva ja vaatame FA karikamänge,” lisas klubi legend BBC-le.

scroll to top