fbpx
Close

Pochettino tuleviku pärast ei muretse: jalgpall leiab meid ühel või teisel viisil üles

Avatar

Zinedine Zidane ja Mauricio Pochettino (taga). Foto: AFP/Scanpix

Novembris Tottenham Hotspuri peatreeneri kohalt vallandatud argentiinlane Mauricio Pochettino rääkis Kataris viibides, et kuigi hetkel on ta tööta, siis selles leidub ka palju positiivset.

“Jalgpallis ei tea sa kunagi, mida tulevik võib tuua. Sa pead olema ainult vaba, valmis kuulama ning kõik võib juhtuda. Olen treener ja soovin olla võimalikult heas kohas. Praegu on moment enda akusid laadida. Premier League on üks maailma parimatest liigadest, aga on ka mitmeid teisi liigasid, mis võivad olla huvitavad ja väljakutsuvad. Viis ja pool aastat Tottenhamis töötada oli nauditav aeg – väga tore teekond ja mulle jäävad vaid head mälestused. Teekond oli imeline. Ma ei pea rääkima, mis hiljem juhtus, sest mul oli au Tottenhami heaks tegutseda. Arvan, et juhtus, mis juhtus, aga nüüd edasi liikuda on kõigi huvides. Seda juhtub elus ja jalgpallis,” vahendab Goal.com 47-aastase Pochettino sõnu.

“Püüan lõdvestumist nautida ja enda akusid laadida. Selline asi aitab meid tunda taas kõike energiat. Saame näha, mis juhtub. Olen inimene, kes on valmis teisi kuulama. Hetkel püüan vaid puhata, oma tuttavate ja perega aega veeta – teha seda, mis varem oli võimatu. Jalgpall leiab meieni taas tee, et meid jällegi võistlustulle saata.”

scroll to top