fbpx
Close

Mourinhol üks mure murtud: Belgia koondise keskkaitsja jätkab Tottenhamis

Avatar

Jan Vertonghen ja Toby Alderweireld. Foto: AP/Scanpix

Tottenham Hotspuri keskkaitsja Toby Alderweireld, kelle leping oleks klubiga poole aasta pärast lõppenud, nõustus meeskonnas jätkama.

30-aastane belglase uus leping kestab 2023. aasta suveni. 2015. aastal Madridi Atleticost Tottenhami ridadesse saabunud Alderweireld on tänavusel hooajal platsil käinud 20 mängus. Mehe karjäär sai alguse Amsterdami Ajaxis ja korra on ta laenul käinud ka Southamptonis.

“Olen väga, väga õnnelik. Ükski sõna ei saa seda tunnet kirjeldada. Arvan, et pole ühtegi teist klubi, kus saaksin õnnelikum olla. Mul on au mängida selle klubi eest ja olen üks väike lüli, kes aitab järgmise paari hooajaga klubi uuele tasemele. Kui oled õnnelik ja naudid, siis aeg lendab! Mu perekond on siin, Londonis, samuti väga õnnelik. Mul on väga vedanud, et fännidega on nii tugev side ja ühtlasi klubiga päris algusest alates,” rääkis Alderweireld Tottenhami kodulehe vahendusel.

Kui Alderweireldit seostati mitmete teiste tippklubidega, mille seas Manchester United, Madridi Real ja Paris Saint-Germain, siis endiselt on Tottenhamis lahtine tema koondisekaaslase Jan Vertongheni ning taanlasest keskväljamehe Christian Erikseni tulevik. Mõlema mängumehe leping on samuti 2020. aasta suvel lõppemas.

scroll to top