fbpx
Close

Pochettino selgitas, miks ta Harry Kane’ile puhkust ei anna

Avatar

Harry Kane. Foto: Reuters/Scanpix

Tottenhami tähtründaja Harry Kane pole ligi aasta aega saanud korralikult puhata, kõmmutades väravaid nii klubi kui koondise eest ning kirsiks tordil oli suvine MM, kus Inglismaa jõudis poolfinaali ja just Kane tõusis turniiri parimaks väravakütiks. Sellel hooajal pole peatreener Mauricio Pochettino talle puhkust eriti andnudki ning argentiinlane oli nõus asja selgitama.

Iga liigamäng põhikoosseisus alustanud Kane tahab igas voorus kõmmutada ning varuründaja Fernando Llorente on saanud tänavu vaid 13 minutit liigavutti. “Jah, me usume, et mingi hetk väsib ta küll ära, aga praegu on Kane’is palju energiat ja seetõttu ta mängibki,” ütles Pochettino mängueelsel pressikonverentsil, kui nädalavahetusel kohtutakse Leicesteriga.

“Eks näis, kas mängitame teda, sest me iga mängu eel vaatleme ning hindame olukorda. Aga kui me mõnda mängitame iga matš, siis me usume, et nad suudavad füüsiliselt kõigega toime tulla. Kane pole asendamatu, aga kui ta tunneb end hästi, siis tegemist on Euroopa ühe parima mängijaga. Pole mingit mõtet teda pingil hoida,” selgitas suvel null täiendust teinud juhendaja Football.londonile.

Varsti peaks saabuma ka puhkepaus, kuna ülitihe mängugraafik paneb Pochettino ühel hetkel surve alla ning Kane’i vormi hoidmiseks annab talle ka vajalikku hingetõmbeaega.

scroll to top