fbpx
Close

Arsenali kaitsja selgitas, kuidas Emery on muutnud Arsenali palju tugevamaks

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Arsenal pole kaotust tundnud juba 20 mängu ning suurepärase hoo arhitekt Unai Emery on saanud kiita nii meedialt, endistelt Arsenali palluritelt ning enda hoolealustelt. Vasakkaitsja Sead Kolašinac selgitas, mis on tema endise juhendaja Arsene Wengeri ning hispaanlase erinevuseks.

Kuigi Emery käe all saadi hooaja alguses kaks järjestikust kaotust, kui alistuti Chelseale ja Manchester Cityle, siis alates augustikuust on tiimist saanud Euroopa üks raskesti võidetavaid meeskond.

“Kui sa oled nii pikalt võitmatu, siis see muudab kõikide eneseusku. Läinud hooajal meil säärast seeriat polnud, aga praegu on meis meeletult enesekindlust ning vahel lahenevad asjad omapäi. Oleme võrreldes läinud hooajaga ilmselt ka tugevamad,” rääkis bosnialane Evening Standardile.

Emeryt on kiidetud kui suurepärast taktikut, kes keskendub igale detailile. “Peatreener valmistab meid igaks mänguks väga hästi ette. Vaatame palju videoid ning tema tiim näitab täpselt ära, mida teeme hästi ja milles peame arenema. See kõik aitab meid meeletult,” lisas ta. “Iga mänguga õpime ning saame paremaks ja just see ongi edukuse võti.”

scroll to top