fbpx
Close

Pochettino kaotusest Liverpoolile: kohtunik jättis meie kasuks penalti andmata

Avatar

Mauricio Pochettino. Foto: Reuters/Scanpix

Tottenhami jaoks sai teine järjestikune kaotus reaalsuseks, kui koduplatsil alistuti Liverpoolile 1:2. Mängu lõppfaasis sai värske Aasia meister Son Heung-Min löögile, kuid Liverpooli ründaja Sadio Mane penaltihõnguline takistus hoidis ‘Pooli vee peal. See olukord jäi peatreener Mauricio Pochettino hinge kriipima.

Väga ladusalt rünnanud ning kindlalt kaitsnud Liverpool oli täna parem tiim ning avapoolaeg kuulus neile. Tottenham näis liimist lahti olevat ja alavormis Harry Kane ründemängule kaasa ei aidanud. Teisel poolajal oli mäng juba lahtisem – näis, et koondisepohmellist oli Spurs üle saanud. Lucas Moura postilöök oli äratuskellaks Liverpoolile, kuni mõni rünnak hiljem tegi Roberto Firmino seisuks 2:0.

Pochettino tõi sisse Soni, kelle Mane tõepoolest veavääriliselt karistusalas maha võttis: kordus näitas, et senegallanesõitis lõuna-korealasele jalga sisse vahetult enne lööki, viies ta tasakaalust välja. Kohtunik Michael Oliver penaltiväärilist viga seal ei näinud. “Me võitlesime ja olime viigile lähedal. Ja see olukord mängu lõppfaasis pidanuks päädima penaltiga,” oli Pochettino konkreetne.

Vaata penaltiolukorda SIIT.

“Nad olid meist täna paremad. Olime enda parimast väga kaugel, peame olema stabiilsemad. Ma ei ole mures, ma luban teile – me peame võitma ja vaeva nägema. Püüame leida lahenduse. Ära muretse, minuga on kõik korras,” vastas ajakirjaniku peale ärritunud argentiinlane. Nimelt küsiti talt, kas praegu on käsil tema keerulisim periood Spursi ajastu jooksul.

Jürgen Klopp oli ilmselgelt väga rahul, eriti treeningtingimusi arvesse võttes, mis eelnesid mängupäevale. “Pärast koondisepausi tegime ainult ühe trenni. Arvestades, kui hästi täna mängisime, siis olen tõsiselt üllatunud ning tiim avaldas mulle oma esitusega muljet. Peab tõdema, et on uskumatult raske tulla pärast koondisepausi Wembleyle ja mängida kell pool 1 (kohaliku aja järgi – toim.) laupäeva lõunal Tottenhamiga. Raske mäng, kaks väga head tiimi, hea meelelahutus… me võinuks mängu varem ära otsustada, kuid olen tulemusega rahul,” vihjas Klopp mitmetele ülikindlatele väravavõimalustele, mis halbade otsuste tõttu võrku ei maandunud.

scroll to top