fbpx
Close

Mourinho pärast võitu kaotuseta Watfordi üle: kahju, et telekaamerad me riietusruumi ei näidanud

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho võib tunda oma tiimi üle uhkust, sest just nemad on esimesed, kes peatasid seni täiseduga neli mänguvooru läbi purjetanud Watfordi, kui võõrsil saadi väärt 2:1 võit. Portugallane soovis enda prohvetlikkuse salvestamiseks riietusruumi kaameraid, sest kogenud mees nägi teist poolaega ette.

Esimesed 45 minutit domineeris United ning Manchesteri punasel klubil oli õige mitu kindlat väravavõimalust, ent harjumuspäraselt ei suudetud šansse realiseerida. Poolajal rääkis Mourinho oma hoolealustele, et see kohtumine kas lõpeb 4:0/5:0 purustamisega või tuleb teisest poolajast tõsine vastasseis. Nii läkski.

Teisel poolajal lõi Watford ühe tagasi ja David De Gea oli see, keda United järjekordselt tänama peab – hispaanlane oli oma ülesannete kõrgusel ja suutis punasärkidele kolm magusat võidupunkti tuua. “Just selliste tõrjete tõttu ta ongi Unitedi esikiiper ning maailma parim. Ta ei pea muidu mitte midagi tegema, aga vajalikul hetkel on ta otsustav,” kiitis Mourinho oma väravavahti.

Prohvetlik Mourinho pakkus välja mõtte, et telekaamerad võiksid kajastada ka tema poolaja juhiseid ja mõtteid – nimelt nägi kahekordne Meistrite liiga võitja teist poolaega ette. “Ütlesin poolajal mängijatele, et sellest võib saada matš, kus võidame nelja-viie väravaga või läheb mäng vägagi keerukaks. Teisel poolajal vähendasime intensiivsust ja siis tuli värav ning mäng avanes,” selgitas portugallane.

Ta kiitis tööhobust Romelu Lukakut, kes lõi nii Unitedi avavärava kui tegi kõvasti kaitsetööd. “See töövõime, mida Lukaku näitas lõpuminuteil (ründaja töötas kaitsesse tagasi ja takistas paremkaitsjal tsenderdada – toim.), ütleb kõik. Ta on selle tiimi nägu,” kiitis Mourinho belglast.

Watfordi kiiper, endine Manchester Unitedi mees Ben Foster kiitis De Gead taevani. “Ta on tipp, absoluutne maailmaklass. Ta tegi õige mitu tipptõrjet. Soovitus noortele kiipritele – vaadake teda ning te õpite väga palju.”

 

scroll to top