fbpx
Close

Pochettino Bale’ist: olgem realistid, ta ei naase Tottenhami

Avatar

Gareth Bale. Foto: Reuters/Scanpix

Tottenhami peatreener Mauricio Pochettino pole sel suvel teinud ühtki täiendust ja fännid on natuke segaduses – kas läinud liigahooaja neljanda kohaga lõpetanud tiim on siis nii hea, et seda pole vaja täiendada või on põhjus milleskis muus? Argentiinlane rahustas fänne ja kinnitas, et täiendusi tehakse ning mainis ka, et Gareth Bale’i naasmine klubisse on välistatud, vahendab Goal.com.

9. augustil kukub kell ja Premier League’i tiimid ei saa rohkem täiendusi teha, kuid Pochettino ei muretse. “Arvan, et teeme mõned ostud, eks näis, mis lähipäevil toimub. Meie eesmärk on leida pallurid, kes teeksid tiimi tugevamaks ja viiks meid eesmärkidele lähemale. Ma ei maini, kes on meil sihikul. Eks näete, mis juhtub,” salatses peatreener mängujärgsel pressikonverentsil, kui penaltiseerias kaotati Barcelonale.

“Olen olnud jalgpallis sees õige mitu aastat ja arvan, et peab tundma end rahulikult, hästi ja tegema kõvasti tööd. Mu fookus on tiimi arendamine ja valmistada neid ette algavaks hooajaks,” selgitas enesekindel argentiinlane. Kui talt küsiti Real Madridis rahulolematust välja näidanud Gareth Bale’i ostu kohta, siis andis ta selge sõnumi: “See pole reaalne.”

scroll to top