fbpx
Close

Mourinhole tuttav mängumees andis teada, et tahab Premier League’i tulla

Avatar

-Sami Khedira | Foto: IS/Scanpix

Torino Juventuse poolkaitsja Sami Khedira on valitseva Itaalia meistri ridades aina enam tagaplaanile jäämas ning nüüd avaldaski 33-aastane sakslane, et talvise üleminekuakna sees võib midagi hakata juhtuma, sihiks Inglismaa kõrgliiga.

Juventuses on mees viimased viis hooaega pallinud, olles eelnevalt kuulunud 2010-2015 Madridi Reali ridadesse ja karjääri alustas ta Stuttgarti võistkonnas. Saksamaa koondisega ka maailmameistriks tulnud Khediral on olnud mänguvormiga probleeme ja näiteks viimase kahe hooaja peale on tema nimele kogunenud vaid 35 mängu. Leping on tal Juventusega suvel läbi ja seega on jaanuar ainus võimalus klubile Khedrira ülemineku pealt mingitki raha veel teenida.

“Kui laps olin, siis unistasin alati Premier League’i mängijaks saamisest. Olen tõesti õnnelik ja rahul oma praeguse karjääriga, aga üks asi on endiselt puudu, sest mul oli alati see unistus ning see pole tõeks saanud… et olla osas Premier League’ist. Olen noorest east alates väga palju Premier League’i mänge vaadanud ja nüüdki jälgin liigat kõvasti. Nautisin alati Meistrite liigas Inglise klubide vastu mängimist. See atmosfäär, stiil ja idee jalgpallist on alati mulle muljet avaldanud. Kui võimalik, siis see oleks kindlasti suure unistuse täitumine ning au olla osa Premier League’ist,” rääkis Khedira Sky Germany vahendusel.

Meedias väidetakse, et Khedira soov võib olla liituda Tottenham Hotspuri või Evertoniga, kus hetkel treeneriteks Reali ajast tuttavad Jose Mourinho ja Carlo Ancelotti. Miks aga ta hindab Mourinhot sedavõrd kõrgelt? “Tema isiksuse pärast. Ta on alati aus, otsekohene ja selge oma mõtetes ning suurepärane treener. Paljud räägivad temast kui liiga kaitsva suunitlusega treenerist, aga ta on võitja ja tšempion. Seepärast ongi ta mulle nii palju muljet avaldanud. Nautisin tõsiselt Jose Mourinhoga koos töötamist, aga on mitmeid treenereid, kellega tahaksin koostööd teha. Ma ei ütleks kunagi ära uuesti temaga koos töötada, aga ta pole ainus, kelle puhul seda ütleksin. On palju treenereid, isegi Premier Legaue’is, keda austan väga. Ancelotti teeb hetkel suurepärast tööd ja on suurepärane isiksus. Ta on üks treeneritest, kes mulle samuti muljet avaldanud.”

scroll to top